UV CARE 가 필요하다면 그 길목에서 UV SMT의 기술력이 도움이 되어드리겠습니다.

고객게시판

پیش‌نمایش درآمد: از تسلا چه انتظاری باید داشت

페이지 정보

• Lyn

• 2024-09-22

• 8 회

• 0 건

본문

نمای نزدیک از لوگوی تسلا روی یک شارژر در ایستگاه شارژ سریع باتری سوپرشارژر برای ... [+] شرکت خودروهای برقی تسلا موتورز، در شهر مانتین ویو سیلیکون ولی، کالیفرنیا، 24 اوت 2016. (عکس از مجموعه اسمیت /گادو/گتی ایماژ).
Getty ImagesTesla قرار است درآمد خود را پس از بسته شدن روز سه شنبه گزارش دهد. این سهم در سال 2021 به رکورد 414.50 دلار برای هر سهم رسید و در حال حاضر نزدیک به 250 دلار معامله می شود. سهام پس از گزارش سود مستعد حرکت های بزرگ است و اگر اعداد قوی باشند به راحتی می توانند شکاف داشته باشند. برعکس، اگر اعداد ناامید کننده باشند، سهام به راحتی می تواند کاهش یابد. برای کمک به شما در آماده سازی، در اینجا چیزی است که خیابان انتظار دارد:
پیش‌نمایش سود انتظار می‌رود این شرکت 0.59 دلار به ازای هر سهم با 24.97 میلیارد دلار درآمد گزارش کند. در همین حال، عدد به اصطلاح Voicelessness سودی معادل 0.65 دلار در هر سهم دارد. شماره Rustle دیدگاه غیر رسمی خیابان در مورد درآمد است.
برای پیوستن به MarketSurge روی نمودار کلیک کنید
نمودارها و داده ها با حسن نیت از MarketSurge Inc. نگاهی دقیق تر به اصول این شرکت طی چند سال گذشته شاهد افزایش و کاهش درآمد بوده است. در سال 2020، این شرکت 0.75 دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. در سال 2021، درآمد به 2.26 دلار افزایش یافت. سپس، درآمد دوباره به 4.07 دلار در سال 2022 افزایش یافت. سپس، درآمد در سال 2023 به 3.12 دلار کاهش یافت. در این سال، انتظار می‌رود سود به 2.42 دلار کاهش یابد و سپس به 3.33 دلار در سال 2025 رشد کند. نسبت قیمت به سود (P/E) سهام است. از 92 که تقریباً چهار برابر بالاتر از معیار S&P 500 است.
نگاهی دقیق تر به بخش فنی از نظر فنی، سهام امسال نسبت به سایر سهام رشد و شاخص S&P 500 عقب افتاده است، اما اخیراً در چند هفته گذشته عملکرد بزرگی داشته است و اکنون بسیار بهتر عمل می کند. سهام در حال ایجاد پایه جدیدی در چهار هفته گذشته است، زیرا برای تثبیت عملکرد بزرگ خود متوقف شده است. این یک الگوی سالم است و یک شکست بالاتر از اوج های اخیر، شانس یک مرحله دیگر را افزایش می دهد. علاوه بر این، سهم تنها 10 درصد کمتر از بالاترین حد خود در 52 هفته گذشته است که یک علامت صعودی است.
رهبر واقعی بازار = قابل توجه StockTesla یک رهبر واقعی بازار محسوب می شود و یکی از قوی ترین برندگان در تاریخ بازار سهام ایالات متحده است. تسلا در 29 ژوئن 2010 با قیمت عرضه اولیه عمومی (IPO) 17 دلار به ازای هر سهم عرضه شد و بیش از 226 میلیون دلار افزایش یافت. از زمان عرضه اولیه سهام تسلا، سهام تسلا نوسانات و رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.
سالهای اولیه (2010-2012)
پس از IPO، قیمت سهام تسلا در چند سال اول نسبتاً ثابت باقی ماند. این شرکت در درجه اول بر بقای مالی و آماده سازی برای عرضه اولین خودروی الکتریکی ساخته شده از ابتدا خود، سدان مدل S، که در سال 2012 معرفی شد، متمرکز بود.
فاز رشد (2013-2019)
از سال 2013 به بعد، با گسترش خط تولید و افزایش ظرفیت تولید، سهام تسلا شروع به افزایش کرد. نقاط عطف کلیدی در این دوره شامل معرفی مدل X، مدل Y و مدل 3 بود که به تسلا کمک کرد تا بر بازار خودروهای برقی در سطح جهان تسلط یابد.
عملکرد اخیر (2020-2024)
ارزش سهام تسلا در طول همه‌گیری کووید-19 افزایش چشمگیری داشت که ناشی از رشد فروش قوی، افزایش تولید و اشتیاق سرمایه‌گذاران برای خودروهای الکتریکی بود. این سهام رشد بزرگی داشت و در سال 2021 به 414.50 دلار به ازای هر سهم رسید. سپس در اوایل سال 2023 به 101.81 دلار سقوط کرد. پس از رسیدن به آن پایین، از آن زمان به بعد صعود کرده است و در حال حاضر نزدیک به 250 دلار برای هر سهم معامله می شود.
شرکت ProfileTesla، Inc. طراحی، توسعه، تولید، اجاره، و فروش وسایل نقلیه الکتریکی، و سیستم‌های تولید و ذخیره انرژی در ایالات متحده، چین و بین‌المللی را انجام می‌دهد.
این شرکت در دو بخش خودرو و تولید و ذخیره انرژی فعالیت می کند. بخش خودرو، وسایل نقلیه الکتریکی را ارائه می دهد، و همچنین اعتبارات نظارتی خودرو را می فروشد. و خدمات پس از فروش خودرو بدون گارانتی، خودروهای دست دوم، بدنه و قطعات، سوپر شارژ، خرده فروشی و خدمات بیمه خودرو.
این بخش همچنین خودروهای سدان و اسپرت را از طریق فروش مستقیم و دست دوم خودرو، شبکه‌ای از سوپرشارژرهای تسلا و ارتقاهای درون برنامه‌ای ارائه می‌کند. خرید خدمات مالی و لیزینگ؛ خدمات برای وسایل نقلیه الکتریکی از طریق مکان های خدمات متعلق به شرکت و تکنسین های خدمات تلفن همراه تسلا؛ و ضمانت‌های محدود خودرو و طرح‌های خدمات گسترده.
بخش تولید و ذخیره انرژی از طریق وب سایت، فروشگاه ها و گالری های خود درگیر طراحی، ساخت، نصب، فروش و اجاره محصولات تولید و ذخیره انرژی انرژی خورشیدی و خدمات مرتبط با آن به مشتریان و تاسیسات مسکونی، تجاری و صنعتی است. و همچنین از طریق شبکه ای از شرکای کانال؛ و ارائه خدمات و تعمیرات به مشتریان محصولات انرژی خود، از جمله تحت گارانتی، و همچنین گزینه های مختلف تامین مالی به مشتریان خورشیدی خود.
این شرکت قبلاً با نام Tesla Motors, Iraqi National Congress شناخته می شد و در فوریه 2017 نام خود را به Tesla, Inc تغییر داد. Tesla, Inc در سال 2003 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در آستین، تگزاس قرار دارد.
به نحوه واکنش سهام به اخبار توجه کنید از جایی که من می نشینم، مهمترین ویژگی من در طول فصل سود، نحوه واکنش بازار و یک شرکت خاص به اخبار است. به یاد داشته باشید، ضررهای خود را همیشه کوچک نگه دارید و هرگز با نوار بحث نکنید.

افشا: سهام در FindLeadingStocks.com که تنها خبرنامه اعضای من است، نمایش داده شده است. از شما دعوت شده است که یک آزمایش رایگان انجام دهید. هر هفته، من قوی‌ترین سهام بازار (با نام مستعار سهام پیشرو) را به اشتراک می‌گذارم و هر روز، اعضا سهام‌های جدیدی را دریافت می‌کنند که در حال شکستن هستند و در آستانه شکست قرار می‌گیرند. به این ترتیب "کار" از قبل برای آنها انجام می شود و آنها همیشه می توانند آنچه را که در بازار اتفاق می افتد "ببینند". ماهی را به آنها می دهم و ماهیگیری را به آنها یاد می دهم.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. Hug drug SarhanFollowingمن هر هفته افکارم را با FindLeadingStocks.com و TrueMarketLeaders.com به اشتراک می گذارم. من سرمایه گذاری را در دهه 1990 شروع کردم و از کمک به مردم برای تصمیم گیری هوشمندانه با پول خود لذت می برم. در سال 2018، پادکست SmartMoneyCircle.com را ایجاد کردم (که در سال 2020 به یک نمایش در یوتیوب تبدیل شد) و در سال 2021، کتاب پرفروش شماره 1: تحلیل روانشناختی را منتشر کردم. این کتاب سومین مکتب فکری را معرفی می کند، زیرا به نظر من ، تجزیه و تحلیل بنیادی و تکنیکال برای برنده شدن کافی نیست (اگر آنها بودند همه ثروتمند می شدند). نمایش SmartMoneyCircle.com با مدیران و مدیران عامل بزرگ پول برای مشاوره بی‌انتها مصاحبه می‌کند. من دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس در علوم سیاسی هستم، من در فوربس، ZeroHedge.com مشارکت دارم، و در تمام رسانه های مالی از جمله: CNBC، رویترز، بلومبرگ، فاکس بیزینس، Barron's، CBS News، Hick Finance از من نقل قول شده است. ، وال استریت ژورنال، مارکت واچ، در میان سایر سایت های محبوب. من همچنین بنیانگذار/مدیر عامل 50ParkInvestments.com برای کسب اطلاعات بیشتر به SmartMoneyCircle.com مراجعه کنید. ">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you have any thoughts regarding the place and how to use اخبار مسابقات اتومبیلرانی, you can call us at our webpage.